ឯកឧត្តមនាយក និងសហការី បានជួបស្វាគមន៍ Prof.HARA Keigo, Dr. Eng. Coordination of Human Resources Development Unit. The Polytechnic University of Cambodia មកកាន់វិទ្យាស្ថាន
20260211 – ឯកឧត្តមនាយក និងសហការី បានជួបស្វាគមន៍ Prof.HARA Keigo, Dr. Eng. Coordination of Human Resources Development Unit. The Polytechnic University of Cambodia មកកាន់វិទ្យាស្ថាន · Wednesday, Feb 11 📸
លោកនាយករង សំណេះសំណាលជាមួយនិស្សិតមហាវិទ្យាល័យឆ្នាំសិក្សាមូលដ្ឋាន ស្តីពី ឥទ្ធិពលនៃការចូលរួមការងារសង្គមរបស់យុវជននៅក្នុងសហគមន៍
20260211 – លោកនាយករង សំណេះសំណាលជាមួយនិស្សិតមហាវិទ្យាល័យឆ្នាំសិក្សាមូលដ្ឋាន ស្តីពី ឥទ្ធិពលនៃការចូលរួមការងារសង្គមរបស់យុវជននៅក្នុងសហគមន៍ · Wednesday, Feb 11 📸
ពិធីបើកវគ្គបណ្ដុះបណ្ដាល ស្ដីពីបែបបទការងារ និងលិខិតបទដ្ឋានគតិយុត្តក្នុងវិស័យការងារជូនដល់មន្រ្តីកិច្ចសន្យានៃតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេស
20260202 – ពិធីបើកវគ្គបណ្ដុះបណ្ដាល ស្ដីពីបែបបទការងារ និងលិខិតបទដ្ឋានគតិយុត្តក្នុងវិស័យការងារជូនដល់មន្រ្តីកិច្ចសន្យានៃតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេស · Tuesday, Feb 3 📸
ឯកឧត្តមនាយក ប៊ុន ភារិន លោកនាយករង និងក្រុមការងារ បានទទួលស្វាគមន៍និងពិភាក្សារការងារជាមួយ អង្គការ HEKS/EPER គោលបំណង: សិក្សាស្វែងយល់ពីវិទ្យាស្ថាន សម្រាប់កិច្ចសហការគ្នាទៅវិញទៅមក លើការកែច្នៃសំបកស្វាយចន្ទី
20260128 – ឯកឧត្តមនាយក ប៊ុន ភារិន លោកនាយករង និងក្រុមការងារ បានទទួលស្វាគមន៍និងពិភាក្សារការងារជាមួយ អង្គការ HEKS/EPER គោលបំណង: សិក្សាស្វែងយល់ពីវិទ្យាស្ថាន សម្រាប់កិច្ចសហការគ្នាទៅវិញទៅមក លើការកែច្នៃសំបកស្វាយចន្ទី · Wednesday, Jan 28 📸
ឯកឧត្តម ប៊ុន ភារិន នាយកវិទ្យាស្ថានជាតិពហុបច្ចេកទេសកម្ពុជា បានទទួលស្វាគមន៍ និងពិភាក្សារការងារជាមួយ Dr. Sriram Bhagut Mathe និង Mr. As his MOHAPATRA ស្ដីពីការគ្រប់គ្រងគ្រឹះស្ថានអប់រំបណ្ដុះបណ្ដាលបច្ចេកទេស និងវិជ្ជាជីវៈ
20260127 – ឯកឧត្តម ប៊ុន ភារិន នាយកវិទ្យាស្ថានជាតិពហុបច្ចេកទេសកម្ពុជា បានទទួលស្វាគមន៍ និងពិភាក្សារការងារជាមួយ Dr. Sriram Bhagut Mathe និង Mr. As his MOHAPATRA ស្ដីពីការគ្រប់គ្រងគ្រឹះស្ថានអប់រំបណ្ដុះបណ្ដាលបច្ចេកទេស និងវិជ្ជាជីវៈ · Wednesday, Jan 28 📸
លោកនាយករង ហោ ច័ន្ទសុខា បានទទួលជួបពិភាក្សាការងារជាមួយវិទ្យាស្ថាន RISTI និងតំណាងអង្គភាព HRDKorea អំពីការបណ្តុះបណ្តាលជំនាញជូនអតីតពលករដែលត្រឡប់មកពីសាធារណរដ្ឋកូរ៉េ
20260127 – លោកនាយករង ហោ ច័ន្ទសុខា បានទទួលជួបពិភាក្សាការងារជាមួយវិទ្យាស្ថាន RISTI និងតំណាងអង្គភាព HRDKorea អំពីការបណ្តុះបណ្តាលជំនាញជូនអតីតពលករដែលត្រឡប់មកពីសាធារណរដ្ឋកូរ៉េ · Wednesday, Jan 28 📸